Beiratkozas

Eredmények

Keresés

Beiratkozás

Beiratkozas

Naptár

2018. szeptember
h k s c p s v
« máj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Támogatók

SponsorSponsorSponsorSponsor

Facebook

  • -

Eredmények

Kriza János Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny – megyei szakasz, Kolozsvár, 2017. október 14, felkészítő tanár: Mihályfalvi Zsuzsanna

  • II. hely  – Szilágyi Tímea Dalma, VI. osztályos tanuló
  • Dicséret – Peszler Arabella, VI. osztályos tanuló

MIndennapok FIZikája csapatverseny, Kolozsvár, 2017. november 17, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • III. hely – Király Árpád, Péter Árpád, Szalanci Attila és Szász Edina tízenegyedikes tanulók
Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny – megyei forduló, Kolozsvár, 2018 február 13, felkészítő tanár: Nyitrai Apollónia
  • I helyezett – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • II. helyezett – László Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • III. helyezett – Szabó Dávid, VII. osztályos tanuló
  • V. helyezett – Bárocz Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • VII. helyezett – Bercia Antónia, VII. osztályos tanuló
  • IX. helyezett – Sógor Aranka, VII. osztályos tanuló

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny –  országos döntő, Székelykeresztúr, 2018. március 22-23, felkészítő tanár: Nyitrai Apollónia

  • II. helyezett – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • 8. helyezett – László Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • 9. helyezett – Szabó Dávid, VII. osztályos tanuló
  • 12. helyezett – Bárocz Rebeka, VII. osztályos tanuló

Tantárgyverseny angol nyelvből, megyei szakasz, 2018. március, felkészítő tanár: Kiss Réka

  • 8,30 – Pálfy Szidónia-Zita, X. osztályos tanuló

Öveges József – Vermes  Miklós Fizikaverseny, megyei szakasz, 2018.március 26., Kolozsvár, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • III. hely – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • II. hely – Szalanci Attila, XI. osztályos tanulók
  • III. hely – Borsos Réka, Gergely Kinga, X. osztályos tanuló

Mindennapok fizikája- MIFIZ, regionális fizika verseny, 2018. április 20, Kolozsvár, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  •  Dícséret –  Észlények csapata: Bencze Noémi, Fina Ágóta, Máté Ditmár, Manases Zselyke – VIII osztályos tanulók