Beiratkozas

Eredmények

Keresés

Hírek

RASS KÁROLY PÁLYÁZAT

Beiratkozás

Beiratkozas

Naptár

2019. május
h k s c p s v
« ápr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Támogatók

SponsorSponsorSponsorSponsor

Facebook

  • -

Eredmények

TUDEK, 2018.12.08, Székelyudvarhely, felkészítő tanár: Vremir Magdolna

I. hely – Gergely Kinga, XI. osztályos tanuló

Xantus János Környezetismereti Vetélkedő, 2018.10.13, Kolozsvár, felkészítő tanár: Vremir Magdolna

  • Dícsért – Dénes Ádám, Durugy Attila, Szilágyi Tímea-Dalma, Udvarhelyi Szidónia – VII. osztályos tanulók

Gyurgyóka Természetismereti Vetélkedő, 2018.10.06, Györgyfalva, felkészítő tanár: Vremir Magdolna

  • III. és IV. hely – Ferencz Csilla, Kótay Evelin, Márton Evelyn-Kamilla, Orbok Petra – V. osztály osztályos tanulók

Körmöczi János Természettudományi Kísérleti Verseny,  2018.06.07 Kolozsvár, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • Dícséret – Gergely Kinga, Borsos Réka – X osztályos tanulók
  • III díj – Birtalan Lajos, Szalanczi Attila- XI osztályos tanulók

Alfa és omega fizikaversenyen – 2018.05.12,  Székelyudvarhely, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • Aranyérem – Máté Ditmár

Mindennapok fizikája- MIFIZ, regionális fizika verseny, 2018. április 20, Kolozsvár, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  •  Dícséret –  Észlények csapata: Bencze Noémi, Fina Ágóta, Máté Ditmár, Manases Zselyke – VIII osztályos tanulók

Öveges József – Vermes  Miklós Fizikaverseny, megyei szakasz, 2018.március 26., Kolozsvár, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • III. hely – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • II. hely – Szalanci Attila, XI. osztályos tanulók
  • III. hely – Borsos Réka, Gergely Kinga, X. osztályos tanuló

Tantárgyverseny angol nyelvből, megyei szakasz, 2018. március, felkészítő tanár: Kiss Réka

  • 8,30 – Pálfy Szidónia-Zita, X. osztályos tanuló

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny –  országos döntő, Székelykeresztúr, 2018. március 22-23, felkészítő tanár: Nyitrai Apollónia

  • II. helyezett – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • 8. helyezett – László Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • 9. helyezett – Szabó Dávid, VII. osztályos tanuló
  • 12. helyezett – Bárocz Rebeka, VII. osztályos tanuló
Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny – megyei forduló, Kolozsvár, 2018 február 13, felkészítő tanár: Nyitrai Apollónia
  • I helyezett – Máté Ditmár, VIII. osztályos tanuló
  • II. helyezett – László Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • III. helyezett – Szabó Dávid, VII. osztályos tanuló
  • V. helyezett – Bárocz Rebeka, VII. osztályos tanuló
  • VII. helyezett – Bercia Antónia, VII. osztályos tanuló
  • IX. helyezett – Sógor Aranka, VII. osztályos tanuló

MIndennapok FIZikája csapatverseny, Kolozsvár, 2017. november 17, felkészítő tanár: Péter Erzsébet

  • III. hely – Király Árpád, Péter Árpád, Szalanci Attila és Szász Edina tízenegyedikes tanulók

Kriza János Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny – megyei szakasz, Kolozsvár, 2017. október 14, felkészítő tanár: Mihályfalvi Zsuzsanna

  • II. hely  – Szilágyi Tímea Dalma, VI. osztályos tanuló
  • Dicséret – Peszler Arabella, VI. osztályos tanuló