Beiratkozas

Munkaközösség

Keresés

Hírek

RASS KÁROLY PÁLYÁZAT

Beiratkozás

Beiratkozas

Naptár

2019. október
h k s c p s v
« ápr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Támogatók

SponsorSponsorSponsorSponsor

Facebook

  • -

Munkaközösség

Tanári kar:

  1. Anghelescu Teodora, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  2. Chereches Noémi, magyar nyelv
  3. Csegezi Katalin, angol nyelv, helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga
  4. Demeter Ilona, református vallás, címzetes tanár
  5. Durugy Erika, matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  6. Fejér Julianna, technológia
  7. Fina Enikő-Júlia, tanító, címzetes tanító, I. fokozat
  8. Fodor Dóra, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, I. fokozat
  9. Fodor-Kiss Anna-Mária, tanító, címzetes tanító, I.fokozat
  10. György Ferenc, katolikus vallás
  11. Ilyés Szilárd Zoltán, társadalomtudományok, helyettesítő
  12. Istvánffy Katalin,  matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  13. Józan Erzsébet, történelem, címzetes tanár, I. fokozat
  14. Józsa Lajos, unitárius vallás
  15. Kiss József, tanító, címzetes tanító
  16. Kiss Réka, angol nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  17. Komáromi Tünde, óvónő, címzetes óvónő, II. fokozat
  18. Máté Hajnalka, földrajz, címzetes tanár, I. fokozat
  19. Mihályfalvi Zsuzsanna, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  20. Nagy Zsolt, testnevelés, címzetes tanár
  21. Nyitrai Apollónia, kémia-fizika, címzetes tanár, II. fokozat
  22. Péter Árpád, informatika, óraadó tanár
  23. Péter Erzsébet, fizika és informatika, címzetes tanár, I. fokozat
  24. Rés Sarolta, történelem, helyettesítő tanár
  25. Rus Valentin, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  26. Szabó Hajnalka, német nyelv, véglegesítő vizsga
  27. Szabó Júlia, tanító,  címzetes tanító, I. fokozat
  28. Szedilek Klára, tanító, címzetes tanító, véglegesítő vizsga
  29. Tasnády Erika, zene, helyettesítő tanár
  30. Ursu Kinga, testnevelés, címzetes tanár, II. fokozat
  31. Vajas Emőke, zene, óraadó tanár
  32. Vremir Magdolna, biológia, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  33. Vremir Márton -képzőművészet-rajz, óraadó tanár

Adminisztratív és kisegítő személyzet:

  1. Bálint Tünde – adminisztrátor
  2. Józsa Enikő – titkárnő
  3. Kiss Melinda  -főkönyvelő
  4. Jakab Gizella – könyvtáros
  5. Serestély Ibolya – iskola pszichológus
  6. Chereches Doru – karbantartó és busz sofőr
  7. Szígyártó Zoltán – kapus
  8. Árva Mária
  9. Csete Ibolya
  10. Novák Éva