Beiratkozas

Munkaközösség

Keresés

Beiratkozás

Beiratkozas

Naptár

2018. június
h k s c p s v
« máj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Támogatók

SponsorSponsorSponsorSponsor

Facebook

  • -

Munkaközösség

Tanári kar:

  1. Anghelescu Teodora, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  2. Chereches Noémi, francia nyelv
  3. Csegezi Katalin, angol nyelv, helyettesítő tanár, véglegesítő vizsga
  4. Demeter Ilona, református vallás, címzetes tanár
  5. Dobribán Lini Enikő, képzőművészet-rajz
  6. Durugy Erika, matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  7. Fejér Julianna, technológia
  8. Fina Enikő-Júlia, tanító, címzetes tanító, I. fokozat
  9. Fodor Dóra, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, I. fokozat
  10. Fodor-Kiss Anna-Mária, tanító, címzetes tanító, I.fokozat
  11. György Ferenc, katolikus vallás
  12. Ilyés Szilárd Zoltán, társadalomtudományok, helyettesítő
  13. Istvánffy Katalin,  matematika, címzetes tanár, I. fokozat
  14. Józan Erzsébet, történelem, címzetes tanár, I. fokozat
  15. Józsa Lajos, unitárius vallás
  16. Kiss József, tanító, címzetes tanító
  17. Kiss Réka, angol nyelv, címzetes tanár, véglegesítő vizsga
  18. Komáromi Tünde, óvónő, címzetes óvónő, II. fokozat
  19. Lukács János István, magyar nyelv és irodalom, helyettesítő tanár
  20. Máté Hajnalka, földrajz, címzetes tanár, I. fokozat
  21. Mihályfalvi Zsuzsanna, magyar nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  22. Nagy Zsolt, testnevelés, címzetes tanár
  23. Nyitrai Apollónia, kémia-fizika, címzetes tanár, II. fokozat
  24. Párdy Klára Réka, történelem, I fokozat
  25. Péter Árpád, informatika
  26. Péter Erzsébet, fizika és informatika, címzetes tanár, I. fokozat
  27. Rés Sarolta, történelem, helyettesítő tanár
  28. Rus Valentin, román nyelv és irodalom, címzetes tanár, II. fokozat
  29. Szabó Hajnalka, német nyelv, véglegesítő vizsga
  30. Szabó Júlia, tanító,  címzetes tanító, I. fokozat
  31. Szedilek Klára, tanító, címzetes tanító, véglegesítő vizsga
  32. Tasnády Erika, zene, helyettesítő tanár
  33. Ursu Kinga, testnevelés, címzetes tanár, II. fokozat
  34. Vremir Magdolna, biológia, címzetes tanár, véglegesítő vizsga

Adminisztratív és kisegítő személyzet:

  1. Bálint Tünde – adminisztrátor
  2. Józsa Enikő – titkárnő
  3. Kiss Melinda  -főkönyvelő
  4. Jakab Gizella – könyvtáros
  5. Serestély Ibolya – iskola pszichológus
  6. Chereches Doru – karbantartó és busz sofőr
  7. Szígyártó Zoltán – kapus
  8. Árva Mária
  9. Csete Ibolya
  10. Novák Éva